Всі послуги...

Євгеній
Козаренко

Банкрутство

Свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 327 видане Міністерством юстиції України 28 лютого 2013 року.

Банкрутство

Банкрутство — один з ключових елементів ринкової економіки. За власною суттю це механізм вигідного розпорядження майном та коштами.

Ситуація банкрутства підприємств є типовою для розвинутих країн. І незважаючи на банкрутство частини фірм, економіка країн розвивається із стабільними темпами, що пояснюється тим, що законодавство і процедури банкрутства використовуються в першу чергу для оздоровлення економіки.

Характерними ознаками фінансової кризи підприємства є скорочення попиту на його продукцію, і, як наслідок, зниження обсягів виробництва; зростання заборгованості постачальникам, держбюджету та банкам; затримки з виплатою заробітної плати працівникам. Кількість таких підприємств в економіці України має значну долю. Тенденції банкрутства поширюються не лише на окремих суб’єктів господарювання, а й на цілі галузі економіки.

На сьогоднішній день для більшості українських підприємств характерним є більш або менш однакове коло проблем: нестабільне економічне середовище, в якому вони існують, відсутність широких ринків збуту власної продукції, відсутність ритмічності виробничої діяльності, нестабільність правового поля.

Щоб процеси банкрутства господарюючих суб’єктів завдавали найменшої шкоди економіці та власникам підприємств необхідний продуманий зважений підхід до оздоровлення підприємства.

БЛОГ

Круглий стіл з питань третейських судів та міжнародних арбітражів

06
бер

Відбувся круглий стіл на тему «Третейський розгляд – процесуальні аспекти, практика приведення до виконання рішень третейських судів та міжнародних арбітражів». Організаторами заходу виступили Третейська палата України, Українська Арбітражна Асоціація, Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва НАПрН України та МКАС при ТПП України.

Зміни у правовому статусі арбітражних керуючих

19
січ

Арбітражні керуючі нині — самозайняті особи, при тому настільки зайняті, що навіть його стажисту не можна поєднувати свою роботу з будь-якими іншими оплачуваними видами діяльності крім науки, викладання та творчості. Окремо прописано, що стажисту арбітражного керуючого не можна займатися адвокатською практикою. Детальніше...

Круглий стіл з питань банкрутства

6
січ

Юрліга провела круглий стіл «Процедура банкрутства українських підприємств: перезавантаження», присвячений новій редакції Закону про банкрутство. Партнером заходу виступило АТ Arzinger. Які проблеми виникли з моменту набрання чинності Закону? З чим довелося зіткнутися боржникам та кредиторам? А також - коли чекати нових змін тільки вступив у силу Закону? Детальніше...

Всі новини...