Всі послуги...

Євгеній
Козаренко

бізнес-плани

Свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого №327 видане Міністерством юстиції України 28 лютого 2013 року.

Бізнес-план

Техніко-економічне обгрунтування діяльності підприємств в ринкових умовах, програма його діяльності; характеризує модель підприємства в майбутньому. Складається для діючого підприємства, нового виду діяльності або продукції, для нового підприємства. Потрібен керівнику фірми, акціонерам, інвесторам. Бізнес-план частіше складається на рік, два роки, зрідка на більший період.

БЛОГ

Круглий стіл з питань третейських судів та міжнародних арбітражів

06
бер

Відбувся круглий стіл на тему «Третейський розгляд – процесуальні аспекти, практика приведення до виконання рішень третейських судів та міжнародних арбітражів». Організаторами заходу виступили Третейська палата України, Українська Арбітражна Асоціація, Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва НАПрН України та МКАС при ТПП України.

Зміни у правовому статусі арбітражних керуючих

19
січ

Арбітражні керуючі нині — самозайняті особи, при тому настільки зайняті, що навіть його стажисту не можна поєднувати свою роботу з будь-якими іншими оплачуваними видами діяльності крім науки, викладання та творчості. Окремо прописано, що стажисту арбітражного керуючого не можна займатися адвокатською практикою. Детальніше...

Круглий стіл з питань банкрутства

6
січ

Юрліга провела круглий стіл «Процедура банкрутства українських підприємств: перезавантаження», присвячений новій редакції Закону про банкрутство. Партнером заходу виступило АТ Arzinger. Які проблеми виникли з моменту набрання чинності Закону? З чим довелося зіткнутися боржникам та кредиторам? А також - коли чекати нових змін тільки вступив у силу Закону? Детальніше...

Всі новини...