Всі послуги...

Євгеній
Козаренко

Реструктуризація

Свідоцтво на право здійснення діяльності арбітражного керуючого № 327 видане Міністерством юстиції України 28 лютого 2013 року.

Реструктуризація

Відомий та розповсюджений такий спосіб оздоровлення підприємств, що опинилися в таких обставинах, — реструктуризація. Діюче українське законодавство передбачає можливість використання реструктуризації як ефективного засобу відновлення платоспроможності підприємства. Його рекомендується використовувати зокрема при здійсненні санації підприємств.

Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" дається наступне визначення цього поняття:
Реструктуризація підприємства — це здійснення комплексу організаційно-господарських, фінансово-економічних, правових, виробничо-технічних заходів, що направлені на реорганізацію підприємств, зміну форм власності, системи управління, організаційно-правової форми, для фінансового оздоровлення підприємства, збільшення об’ємів випуску продукції, підвищення ефективності виробництва та задоволення вимог кредиторів.

В залежності від об’єкту та характеру заходів, що здійснюються щодо формування підприємства, розрізняють наступні форми реструктуризації:
1.    Реструктуризацію виробництва;
2.    Реструктуризацію активів підприємства;
3.    Фінансову реструктуризацію;
4.    Реорганізацію, тобто змінення організаційної структур підприємства.
Кожна з цих форм реструктуризації передбачає проведення цілого комплексу заходів, що направлені на удосконалення та оптимізацію відповідної сфери підприємства.

БЛОГ

Круглий стіл з питань третейських судів та міжнародних арбітражів

06
бер

Відбувся круглий стіл на тему «Третейський розгляд – процесуальні аспекти, практика приведення до виконання рішень третейських судів та міжнародних арбітражів». Організаторами заходу виступили Третейська палата України, Українська Арбітражна Асоціація, Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва НАПрН України та МКАС при ТПП України.

Зміни у правовому статусі арбітражних керуючих

19
січ

Арбітражні керуючі нині — самозайняті особи, при тому настільки зайняті, що навіть його стажисту не можна поєднувати свою роботу з будь-якими іншими оплачуваними видами діяльності крім науки, викладання та творчості. Окремо прописано, що стажисту арбітражного керуючого не можна займатися адвокатською практикою. Детальніше...

Круглий стіл з питань банкрутства

6
січ

Юрліга провела круглий стіл «Процедура банкрутства українських підприємств: перезавантаження», присвячений новій редакції Закону про банкрутство. Партнером заходу виступило АТ Arzinger. Які проблеми виникли з моменту набрання чинності Закону? З чим довелося зіткнутися боржникам та кредиторам? А також - коли чекати нових змін тільки вступив у силу Закону? Детальніше...

Всі новини...