Всі послуги...

Євгеній
Козаренко

стратегічне планування

Компанія "Lux&Lex" утворена з метою задоволення потреб у якісних юридичних послугах. Історія створення компанії починається з 1998 року, у період початку бурхливого розвитку в країні економічних відносин.

Стратегічне планування

Рисою, притаманною сучасній людині є передбачливість. Вже стало звичкою переглядати прогноз погоди на завтра, планувати справи та зустрічі. Це стосується і бізнесу. Будь-який проект вимагає проведення збору та перевірки даних, їх аналізу, поділ головних та другорядних завдань, складання алгоритму дій, розрахунок ресурсів.

У зв’язку з розвитком конкуренції на ринку компанії повинні докладати все більше і більше зусиль для виживання, а для успішного бізнесу лише виживання замало, потрібно ще й зростати.

Виявлення, ідентифікація факторів ризику й оцінка ступеню їх загрози у межах управління на основі стратегічного планування в значній мірі дозволяє зменшити збитки, що пов’язані з ризиком.

Стратегічне планування – трудомісткий і достатньо дорогоцінний процес, тому доступний в повному обсязі лише великим компаніям, проте підприємства середнього та низького бізнесу можуть впровадити для себе варіанти стратегічного планування для досягнення успіху.

БЛОГ

Круглий стіл з питань третейських судів та міжнародних арбітражів

06
бер

Відбувся круглий стіл на тему «Третейський розгляд – процесуальні аспекти, практика приведення до виконання рішень третейських судів та міжнародних арбітражів». Організаторами заходу виступили Третейська палата України, Українська Арбітражна Асоціація, Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва НАПрН України та МКАС при ТПП України.

Зміни у правовому статусі арбітражних керуючих

19
січ

Арбітражні керуючі нині — самозайняті особи, при тому настільки зайняті, що навіть його стажисту не можна поєднувати свою роботу з будь-якими іншими оплачуваними видами діяльності крім науки, викладання та творчості. Окремо прописано, що стажисту арбітражного керуючого не можна займатися адвокатською практикою. Детальніше...

Круглий стіл з питань банкрутства

6
січ

Юрліга провела круглий стіл «Процедура банкрутства українських підприємств: перезавантаження», присвячений новій редакції Закону про банкрутство. Партнером заходу виступило АТ Arzinger. Які проблеми виникли з моменту набрання чинності Закону? З чим довелося зіткнутися боржникам та кредиторам? А також - коли чекати нових змін тільки вступив у силу Закону? Детальніше...

Всі новини...